DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,67 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 7,70 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »

Ostrovný Vietnam

Destinácia: Vietnam
Kód zájazdu: 1092109
Cena od: 1 290 €
Príplatky od: 415 €
Exotika
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

21.08.2020 10 dní 1 390 € +415 € odlet: Viedeň letecká
26.09.2020 10 dní 1 290 € +415 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Saigon so svojím zachovalým koloniálnym šarmom, ale aj s dynamikou moderného mesta 21. storočia. Ekoturistický výlet do delty rieky Mekong cesta k fascinujúcim pozostatkom vojny - k tunelom v oblasti Cu Chi. Oddych na plážach ostrova Phu Quoc s možnosťou množstva fantastických výletov.

Program zájazdu:

1. – 5. deň:
Odlet z Viedne do najväčšieho mesta Vietnamu, do SAIGONU alias HO CHI MINHOVHO MESTA. Návšteva Múzea vojny, paláca zjednotenia či KATEDRÁLY NOTRE-DAME. V historickej budove pošty odošleme pozdravy našim blízkym. Cesta 30 km od mesta do až 200 km dlhých VOJENSKÝCH TUNELOV CU-CHI - fakultatívne. Jeden z najimpozantnejších pozostatkov Vietnamskej vojny je najlepším dôkazom o húževnatosti a o odvahe Vietnamcov. Počas fakultatívneho výletu do DELTY RIEKY MEKONG bližšie spoznáme osady a život vietnamských roľníkov. Jazda na tradičnom konskom povoze nás privedie na ekologické kokosové farmy, kde budeme mať možnosť ochutnať to najlepšie z exotického bio ovocia plného slnečných lúčov.

6. – 10. deň:
Prelet do prímorského letoviska na ostrove PHU QUOC. Ubytovanie v 3-hviezdičkovom hoteli blízko pláže s bielym pieskom, kde si vychutnáme oddych, a sladké ničnerobenie v tropickom raji. To najlepšie jedlo z čerstvých morských plodov pripravené na vietnamský spôsob, sladké exotické ovocie a pláže zaliate slnečnými lúčmi. Krása tejto časti Vietnamu je známa po celom svete. Možnosť mnohých fakultatívnych výletov. Na prenajatých motorkách preskúmame tie najkrajšie pláže ostrova, na lodi môžeme prejsť okolité ostrovy a zažijeme skvelé šnorchlovanie. Po dňoch oddychu prelet do Ho Chi Minhovho mesta, alias Saigonu, a odlet domov do Európy.

Trasa zájazdu:
Saigon – Phu Quoc

Cena zahŕňa:
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, prehliadky všetkých navštívených miest, vstupné vo Vietname podľa programu, prepracovaný sprievodný program, ubytovanie v kvalitných 3-hviezdičkových hoteloch s raňajkami, ak v programe nie je uvedené inak, kvalitnú klimatizovanú dopravu, cestné poplatky, dva prelety na trase Saigon – Phu Quoc a Phu Quoc – Saigon, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti.

Cena nezahŕňa:
Víza, fakultatívne výlety, stravu, bakšiš, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov,

**doplatok na letisku (45 USD).

Príplatok:
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 260 €, 380 € vo 4-hviezdičkovom rezorte na ostrove Phu Quoc, 580 € v 5-hviezdičkovom rezorte na ostrove Phu Quoc.

Dôležité vedieť:
Možnosť ubytovania na ostrove Phu Quoc: vo 4-hviezdičkovom rezorte za doplatok 190 EUR/osoba v dvojlôžkovej izbe/pobyt v 5-hviezdičkovom rezorte za doplatok 290 EUR/osoba v dvojlôžkovej izbe/pobyt. Na letisku sa dopláca 45 USD.

Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie