Dolce Vita Travel, Cestovná kancelária, Cestovná agentúra, Dovolenka, Dovolenka na mieru, Sprievodca, Taliansko, Francúzsko, Toskánsko, Dovolenka v Taliansku, Dovolenka vo Francúzsku, Dovolenka v Toskánsku, Spoznávacie zájazdy do Talianska, Spoznávacie zájazdy do Francúzska, Spoznávacie zájazdy do Toskánska

© 2024 Stingray Studio

O nás

Vážení a milí cestovatelia a obchodní partneri, naša cestovná kancelária DOLCE VITA TRAVEL vznikla na základe dlhoročných skúseností v oblasti cestovného ruchu. Cestovaním a spoznávaním krajín sme získali veľa skúseností a poznatkov a tak sa chceme s našou cestovnou kanceláriou podelili o naše skúsenosti a ukázať Vám krásy ďalekého, ale aj neďalekého sveta, a možno aj vášho okolia, ktoré ešte nepoznáte. Je možné, že sami budete prekvapení, koľko krásy sa skrýva na našom Slovensku a v krajinách našich susedov.

Máme bohaté skúsenosti s poznávacími zájazdami do celého sveta, s ich organizáciou ale aj ich skutočnou realizáciou. Vieme preto flexibilne reagovať na rôzne nepredvídané situácie, ktoré sa mnohokrát objavia až priamo počas zájazdu.

Orientujeme sa hlavne na stálych klientov, ktorí nás už poznajú a vedia oceniť nielen naše sprievodcovské služby ale organizáciu zájazdov. A práve spokojnosť našich klientov nás poháňa v našej práci pokračovať či už v organizovaní osvedčených trás ale aj hľadaním nových destinácií a atrakcií. Pri príprave programov sa snažíme v každej krajine vybrať to najzaujímavejšie čo daná oblasť ponúka a zanechať tak vo Vás pocit, že ste sa do tejto krajiny zamilovali srdcom aj dušou a zažili tak naše „dolce vita“. Veľmi dobre vieme, že konkurencia na trhu je veľmi silná a preto Vám ponúkame i menej známe a Slovenskému cestovateľovi často krát neznáme turistické miesta.

V našej ponuke nájdete klasické destinácie, ktoré by mal poznať každý cestovateľ – Paríž, Rím, Benátky, Amsterdam či Londýn. Pre pokročilejších máme pripravené podrobnejšie zájazdy do Toskánska, Kampánie, Španielska, Provensálska, Slovinska na Francúzsku riviéru alebo na Balkán. Rovnako si môžete vybrať aj z našej ponuky tematických zájazdov, spojených s ochutnávkou vína, návštevou rôznych veľtrhov, výstav, turistickou na horách, pobytov pri mori alebo lyžovačiek. Pre milovníkov chutných jedál a nápojov ponúkame špecializované zájazdy do známych a menej známych vinárskych oblastí ako i festivaly pre gurmánov v miestach s vychýrenou gastronómiou. Hoci nie sme pútnickou či kresťanskou kanceláriou s nami môžete vidieť a spoznať tie najznámejšie pútnické miesta ako – Mariazell, Lurdy, Fatima či Santiago de Compostela.

Ubytovanie zabezpečujeme výhradne v nami osobne overených hoteloch a penziónoch s izbami s príslušenstvom. Na autobusové zájazdy využívame dopravu modernými klimatizovanými a pohodlnými autobusmi s profesionálnymi vodičmi. Na našich zájazdoch Vás budú sprevádzať skúsení sprievodcovia, ktorí precestovali kus sveta a všetci sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu a stopercentne pre Vás zabezpečia nielen vysoko odborný výklad, ale aj pohodu na cestách.

Okrem ponuky zájazdov, ktoré nájdete na našej webovej stránke Vám vieme na mieru pripraviť zájazd kamkoľvek podľa Vašich predstáv a taktiež sprostredkovanie predaja zájazdov pre partnerské cestovné kancelárie. Podľa individuálnej požiadavky zabezpečujeme poistenie zájazdu na základe spolupráce s komerčnou poisťovňou.

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to čo ste hľadali, nie je to žiadny problém. Postačí ak nás budete kontaktovať a my Vám pripravíme zájazd, výlet, firemnú akciu či školský výlet priamo na „mieru“ podľa Vašich predstáv a v termínoch podľa Vašej požiadavky. Verím, že sme Vás presvedčili o tom, že my sme serióznou kanceláriou, ktorej skutočným cieľom je predovšetkým uspokojiť všetky potreby aj toho najnáročnejšieho klienta.

Želáme Vám výnimočné cestovateľské zážitky s tímom CK DOLCE VITA TRAVEL

Poistenie

Pri cestovaní do zahraničia je vhodné uzatvoriť si komplexné cestovné poistenie (KCP), v prípade ak nie je súčasťou balíka služieb zájazdu. Naša CK v spolupráci s poisťovňou UNION a.s., pri vycestovaní do zahraničia, poskytuje možnosť uzatvorenia KCP. Klient si môže u nás uzatvoriť poistnú zmluvu v rámci cestovania po Európe ako aj do iných kontinentov v rámci celého Sveta. KCP môže klient uzatvoriť pri kúpe zájazdu alebo pri individuálnych cestách. Poskytujeme možnosť uzatvorenia KCP formou:

  • Poistenie účastníkov zahraničných zájazdov
  • Komplexné cestovné poistenie
  • Individuálneho poistenie
  • Celoročné cestovné poistenie
  • Pripoistenie rizika pre športovcov (lyžiarov, surfistov, potápačov a pod.)