Dolce Vita Travel, Cestovná kancelária, Cestovná agentúra, Dovolenka, Dovolenka na mieru, Sprievodca, Taliansko, Francúzsko, Toskánsko, Dovolenka v Taliansku, Dovolenka vo Francúzsku, Dovolenka v Toskánsku, Spoznávacie zájazdy do Talianska, Spoznávacie zájazdy do Francúzska, Spoznávacie zájazdy do Toskánska

© 2024 Stingray Studio

Santorini – perla Grécka

Santorini – poznávací zájazd letecky. Navštívte s nami jedno z najromantickejších miest na svete, grécky ostrov Santorini. Čaká vás úchvatná Oia s bielymi domčekmi vytesanými do skál a krásnym západom slnka, plavba na aktívnu sopku, kúpanie v horúcich sopečných prameňoch,nákupy vo Fire, možnosť jazdy na lanovke, priezračné Egejské more a iné. Vychutnajte si mieste špeciality a unikátne vína, vyprodukované na tomto sopečnom ostrove, alebo sa jednoducho vychutnávajte kúpanie a opalovanie. Počasie v mesiacoch Jún, september, október sa pohybuje okolo 27-30 ºC. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Program zájazdu

Deň 1: odlet z Viedne – celodenný relax na pláži v dovolenkovom stredisku Perissa

Odlet v ranných hodinách z Viedne na Santorini . Po prílete na Santorini, transfer súkromným autobusom do hotela v dovolenkovom stredisku Perissa, ktoré Vám ponúka krásnu promenádu s barmi, reštauráciami a obchodíkmi a jednu z najkrajších pláži na ostrove. Celodenný individuálny program v letovisku Perissa, jednoducho užívajte pobyt pri nádhernom tyrhénskom mori s kúpaním, slnením a skvelými gréckymi pochutinami a nápojmi.

Deň 2: celodenný autobusový výlet Fira – plavba na vulkán – Pyrgos

Raňajky, transfer súkromným autobusom do hlavného mesta Fira, ktoré je centrom nákupov na Santorini a ponúka nádherný výhľad na sopečný ostrov. Možnosť plavby loďou na aktívny vulkán spolu s kúpaním v horúcich prameňoch vulkánu. Pred nástupom na výletnú loď vás čaká 588 „somárskych“ schodov, ktoré vedú do starého prístavu. Kľukaté schody do prístavu môžete absolvovať pešo, na somárikovi alebo lanovkou. Po návrate z plavby späť do starého prístavu voľný program na nákupy v úzkych uličkách mesta. Následne transfer do najvyššie položeného mestečka Pyrgos, individuálna prehliadka alebo na najvyššie pohorie Profitis Ilias s kláštorom. Obe miesta ponúkajú výhľad na celý ostrov ako na dlani. V podvečerných hodinách transfer súkromným autobusom späť na ubytovanie.

Deň 3: celodenný autobusový výlet Akrotiri – Červená pláž – čarovná Oia

Raňajky, individuálny program. V obedňajších hodinách transfer do múzea Akrotiri, kde preskúmate pozostatky mesta zaliateho lávou považovaného za bájnu Atlantídu. Následne pešia prehliadka Červenej pláže, tvorenej lávovými kameňmi. V poobedňajších hodinách transfer súkromným autobusom do kúzelného mesta Oia, ktoré je považované za jedno z najromantickejších miest na svete. Žiarivé biele domčeky s modrými strechami vytesané do skaly spolu s unikátnymi výhľadmi zanechajú vo vás zážitok na celý život. Po prehliadke mestečka sa nám naskytne jedinečný výhľad na západ slnka na najvyššom bode mestečka. Po západe slnka transfer súkromným autobusom späť na ubytovanie.

Deň 4: celodenný relax na pláži

Raňajky a celodenný individuálny program v letovisku Perissa. Možnosť fakultatívneho výletu na degustácie „sopečných vín“ v jednom z preslávených vinárstiev, alebo iné miestne výlety. Alebo si jednoducho užívajte pobyt pri nádhernom tyrhénskom mori s kúpaním, slnením a skvelými gréckymi pochutinami a nápojmi.

Deň 5: odloženie batožiny – celodenný relax na pláži – odlet do Viedne

Raňajky, odloženie batožiny, celodenný relax na pláži a v letovisku Porto Perissa, vo večerných hodinách transfer súkromným autobusom na letisko, odlet do Viedne

Deň 6:

v skorých ranných hodinách prílet na letisko Schwechat Viedeň, voliteľný transfer do Bratislavy.

Ubytovanie

Hotel Porto Perissa ***

Rodinný hotel s vonkajším bazénom a ležadlami sa nachádza len 50 m od jednej z najkrajších pláži na ostrove vybavenej dlhou promenádou lemovanou obchodíkmi a reštauráciami. Tradičné izby sú vybavené TV, sušičom vlasov, izbovým trezorom, balkón/terasa. K dispozícii aj rodinné izby. Free-WiFi. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma. Raňajky formou bufetu.

Doprava

Letecká doprava

Predbežné letové časy: Viedeň – Santorini 12:00-15:20 / Santorini – Viedeň 00:50-2:10 hod. trvanie letu 2:20 hod.

Cena zahŕňa

 • letecká doprava Viedeň – Santorini – Viedeň
 • servisné a palivové poplatky
 • 1 x príručná batožina do 5 kg (40x30x20 cm)
 • 1 x batožina do podpalubia 10 kg (55x40x20)
 • check-in leteniek
 • 4x ubytovanie v 3* hotely s bazénom 50 m od mora
 • 4x bufetové raňajky
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • súkromná autobusová doprava podľa programu
 • služby slovenského sprievodcu CK
 • sprievodca je s vami počas celého zájazdu
 • poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa

 • vstupné do pamiatok
 • pobytová taxa (platí sa na mieste)

Orientačné ceny vstupov

plavba na vulkán 25 EUR / osoba (platí sa vopred/na mieste)

lanovka 6 EUR / osoba (platí sa na mieste)

Akrotiri 12 Eur / osoba / (platí sa na mieste)

Galéria

Nezáväzná rezervácia

Vaša rezervácia bola úspešne odoslaná ;-)

Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

• Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

• This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.