Dolce Vita Travel, Cestovná kancelária, Cestovná agentúra, Dovolenka, Dovolenka na mieru, Sprievodca, Taliansko, Francúzsko, Toskánsko, Dovolenka v Taliansku, Dovolenka vo Francúzsku, Dovolenka v Toskánsku, Spoznávacie zájazdy do Talianska, Spoznávacie zájazdy do Francúzska, Spoznávacie zájazdy do Toskánska

© 2024 Stingray Studio

Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano

Kampánia – Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano – poznávací zájazd letecky. Úžasný 5-dňový letecký zájazd Neapol, Capri, Vezuv a Pompeje, Amalfi a Positano ! Objavte perly Kampánie s leteckou dopravou, hotelovým ubytovaním, raňajkami, službami sprievodcu CK, autokarovou dopravou do Pompejí a na sopku Vezuv. Výlety loďou na Capri, Amalfi a Positano. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Program zájazdu

Deň 1: odlet z Viedne – prehliadka Neapolu

Odlet z Viedne, prílet do mesta Neapol vo večerných hodinách, transfer súkromným autobusom do hotela, nocľah.

Deň 2: plavba na ostrov Capri – kúpanie

Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu. Plavba trajektom na celodenný výlet na ostrov Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade obľubovanej už starovekou rímskou smotánkou. Na ostrove pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Umberto, Kostol Chiesa di Santo Stefano, Augustové záhrady. Po prehliadke možnosť individuálneho programu, vrátane kúpania, návštevy Modrej jaskyne – Grotta Azzura, Villa Jovis, mestečko Anacapri alebo plavba loďou okolo pobrežia ostrova. Návrat trajektom do mesta Neapol presun späť do hotela, nocľah.

Deň 3: plavba na Amalfi a Positano – kúpanie

Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu, celodenná plavba loďou popri rozprávkovom Amalfskom pobreží. Prehliadka ikonického mestečka Positano s pastelovo farebnými domčekmi popretkávanými úzkymi uličkami a nezabudnuteľnými výhľadmi. Ďalšou zastávkou bude mestečko Amalfi s krásnou plážou a malebným prístavom. Prehliadka mestečka s kostolom sv. Ondreja, námestím Piazza Duomo s fontánou Fontana del Popolo a kláštorom Chiostro del Paradiso. Popoludní oddych na pláži a kúpanie v Tyrénskom mori. V podvečerných hodinách návrat loďou späť do Neapola, presun do hotela, nocľah.

Deň 4: celodenný autobusový výlet Vezuv a Pompeje

Raňajky, celodenný výlet súkromným autobusom do Pompejí, ktoré boli zničené erupciou sopky Vezuv. Prezrieme si archeologický komplex vykopávok niekdajšieho antického mesta, ktoré bolo zasypané niekoľko metrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Po prehliadke transfer súkromným autobusom na sopku Vezuv, s možnosťou výstupu na okraj krátera. V podvečerných hodinách transfer súkromným autobusom do hotela, nocľah.

Deň 5: prehliadka Neapolu – odlet do Viedne

Raňajky, odloženie batožiny, prehliadka mesta Neapol: Pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Plebiscito, Teatro San Carlo, Galéria Umberta I., kostol San Francesco di Paola, bulvár Toledo, námestie Piazza Dante, kostol San Lorenzo Maggiore, kostol Santa Chiara, Dóm, Archeologické múzeum a iné. Počas našej návštevy centra nebude chýbať ani práva Neapolská pizza. Po prehliadke voľný program, možnosť nákupov na Via Toledo. V poobedňajších hodinách návrat do hotela, prevzatie batožiny, transfer na letisko, odlet z Neapolu do Viedne.

Ubytovanie

Hotel Nuovo Rebecchino ***

Hotel s viac ako 120 ročnou históriou sa nachádza priamo na námestí v blízkosti stanice metra a historického centra mesta. Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a biliard. Izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetu.

Doprava

Letecká doprava

Predbežné letové časy: 19.20 – 20.55 hod./19.50 – 21.30 hod.

Cena zahŕňa

 • letecká doprava Viedeň – Neapol – Viedeň
 • servisné a letecké poplatky
 • check-in leteniek
 • 1 x príručná batožina do 5 kg (40x20x25 cm)
 • 1x batožina do podpalubia do 10 kg (55x40x20 cm)
 • sedenie pri sebe v lietadle
 • transfer letisko – hotel – letisko
 • výlet súkromným autobusom Vezuv a Pompeje
 • 4 x ubytovanie v hotely ***
 • 4 x bufetové raňajky
 • slovenský sprievodca CK
 • sprievodca s vami počas celého zájazdu
 • prehliadka podľa programu bez vstupov
 • poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa

 • pobytová taxa (platí sa na mieste)
 • prípadné vstupy do múzeí a pamiatok
 • lístky na trajekt Capri a plavbu Amalfi a Positano

Orientačné ceny vstupov

Vezuv 14 Eur

Pompeje 15 Eur + poplatok za miestneho sprievodcu podľa počtu klientov

trajekt na ostrov Capri cca 43 Eur

lodný výlet Amalfi a Positano cca 67 Eur

doprava metrom cca 6 Eur

Galéria

Nezáväzná rezervácia

Vaša rezervácia bola úspešne odoslaná ;-)

Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

• Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

• This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.