DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,05 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,45 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Peru, Bolívia

/uploads/galleries/5014/img_4598.jpg Titicaca, najvyššie splavné jazero na svete (4000 m.n.m.) Nezabudnuteľná panoráma so štítom hory Huayna Picchu v pozadí. Môžete to vidieť 100x na fotkách, ale Život na rákosových ostrovoch uvidíme aj my Zastavíme sa aj na pláži, kde budeme úplne sami. Neskutočný pocit, ktorý treba zažiť! Nájdu sa odváž Kde inde začať ako v majestátnom Meste kráľov. Väčšina turistov Limu obchádza, ale my v BUBO chceme Plaza Mayor, to sp Palmy, prezidentský palác a katedrála, v ktorej sú uložené pozostatky Francisca P Prídeme na námestie Plaza San Martín. Kto bol tento známy libertador („osloboditeľ“) a prečo má v st Ceviche - peruánske suši, špecialita, ktorá rozhodne stojí za vyskúšanie. Neďaleko polostrova Paracas, oblasti, kde žila známa predkolumbovská kultúra Paracas, sa nachádzajú Na ostrovoch je jedna z najväčších koncentrácií morských vtákov na pobreží Južnej Ameriky. Uvidíte d Zastavíme sa aj na pláži, kde budeme úplne sami. Miesto, ktoré chceli pretvoriť na vychýrené letovis My ostatní si zatiaľ dáme pivo Cusquena a užívame si pohľad na vlny Tichého oceánu V Nazca sa nachádza jedno z najväčších tajomstiev Južnej Ameriky – záhadné línie a obrazce Nazca v p Z náhornej plošiny sa presúvame znovu na pobrežie Tichého oceánu a pokračujeme po známej Panamerican Arequipa, mestouUčupené medzi sopkami El Misti, Pichu Pichu a Chachani, zapísané v zoznamoch UNESCO, Odporúčame navštíviť Montasterio Santa Catalina, unikátny ženský kláštor, doslova mesto v meste, kto Machu Picchu sa právoplatne sa radí medzi sedem novodobých divov sveta Montasterio Santa Catalina, unikátny ženský kláštor, doslova mesto v meste, sa rozprestiera na ploch Prechádzame najvyšším bodom tejto cesty, vo výške 4550m n.m. a postupne schádzame. Nadmorskú výšku u Náčelník ostrova a jeden zo strážcov jazera Titicaca „Kamisaraki“! Vítajte zase u nás BUBO! Okolo najvyššie položeného splavného jazera sveta sa pomaly presúvame k hraničnému prechodu v mesteč A zrazu – pred nami La Paz. Mesto v údolí, v pozadí zasnežené 6 tisícové štíty. Nestačíme sa vynadív La Paz - najvyššie hlavné mesto na svete leží vo výške 3640 m Pomaly sa blížime k najvyššiemu bodu dnešného presunu – priesmyk La Raya. Sme vo výške 4 335m n.m. P Nočné Cuzco - odkaz Inkov aj španielskych kolonizátorov Španielska koloniálna architektúra v Cuzcu Večer určite odporúčame ochutnať gurmánsku špecialitu z Ánd, morské prasiatko Cuy. Ideme do kvalitne Začíname iba dvesto výškových metrov nad mestom, na pevnosti Sacsayhuaman. Majestátna stavba, o ktor V Ollantaytambe začína naša bájna cesta vláčikom do mestečka Machu Picchu Pueblo. Táto cesta je vždy Vysoké štíty sú všade okolo nás. Oproti Cuscu sme zišli o vyše tisíc výškových metrov a tak sa dýcha Viete, aký je rozdiel medzi vicunou, alpakou a lamou? Naši sprievodcovia to jasne vysvetlia a razom A ide sa domov, ani nám sa nechce
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1033400
Cena od: 3 490 €
Príplatky od: 718 €
Doprava: letecká
Termín: 28.10.2020 14/13 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 51704265

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Lima Typ ubytovania:
Peru, Lima Strava:
Islas Ballestas
Peru, Islas Ballestas
Nazca
Peru, Nazca
Arequipa
Peru, Arequipa
Titicaca
Peru, Titicaca
La Paz
Bolívia, La Paz
Puno
Peru, Puno
Cuzco
Peru, Cuzco
Aguas Calientes
Peru, Aguas Calientes
Machu Picchu
Peru, Machu Picchu
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie