DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Krajiny

Zobraziť všetky »

Počasie

Taliansko
dnes:   21 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,94 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,42 HRK
Turecká lira  EUR 6,19 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »

Pestrofarebné Slovinsko

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 844944
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:


1. deň

V ranných hodinách odchod zo Slovenska cez Rakúsko do Slovinska, príchod do mestečka CELJE, prechádzka centrom mesta (katedrála, historické budovy). V popoludňajších hodinách návšteva najväčšieho slovinského stredovekého hradu rovnomenného názvu Celje. V podvečerných hodinách príchod do najznámejšieho prímorského mesta krajiny, PORTOROŽU, ubytovanie v blízkosti mora, večera, nocľah.
2.deň

Raňajky, návšteva ŠKOCJANSKEJ JASKYNE s veľkolepými podzemnými sieňami, vodopádmi a jazierkami (UNESCO). Návšteva svetoznámeho žrebčína LIPICA s chovnou stanicou ušľachtilých bielych koní - lipicánov. Návrat na ubytovanie, večera, nocľah.
3.deň

Raňajky, pobyt pri mori, kúpanie, návšteva neďalekého TERSTU v Taliansku a krásneho zámku MIRAMARE a priľahlých  anglických záhrad. Individuálne voľno, večera, nocľah.
4.deň

Raňajky, pobyt pri mori, kúpanie, individuálne voľno, v podvečerných hodinách peší výlet do blízkeho mestečka PIRAN s krásnou benátskou architektúrou, večera, nocľah.
5.deň

Raňajky, krátka zastávka pri Predjamskom hrade, ktorý je unikátne zasadený do skaly neďaleko Postojnej jamy. Presun do hlavného mesta ĽUBĽANA, prehliadka mesta (architektúra J. Plečnika, nábrežie rieky Ljubljanice, Dračí most,  katedrála, hrad), individuálne voľno. Vo večerných hodinách odchod autobusom nočnou jazdou na Slovensko.
6.deň

Príchod na Slovensko v skorých ranných hodinách.


Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie