DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,05 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,45 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Londýn a juhozápadné Anglicko

Destinácia: Veľká Británia
Kód zájazdu: 1081722
Cena od: 619 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

15.08.2020 8 dní 619 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Názor CK:
Navštívte s nami :

Eastbourne - Brighton - Portsmouth - Winchester - Salisbury - Devon Exeter - NP Dartmoor - Princetown - Torquay - Cornwall - Plymouth - Glastonbury - Bath - Londýn

Rámcový program zájazdu:
1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) , potom cez Prahu do Nemecka a Belgicka. Večer ubytovanie, nocľah.


2.deň: Ráno trajekt z Calais do Doveru, pokračovanie pozdĺž pobrežia cez stredoveké mestečko Winchelsea do prímorského strediska Eastbourne- prechádzka ku slávnym kriedovým útesom Beachy Head. Okolo obeda príchod do Brightonu, pešia prehliadka centra vrátane prístavu a Kráľovského pavilónu, neskôr popoludní prejazd k návšteve neďalekého hradu Arundel- prechádzka. Večer ubytovanie v oblasti Portsmouth, nocľah.


3.deň: Dopoludnia prehliadka prístavu Portsmouth, sídlo kráľovského námorníctva, možnosť návštevy múzea námorníctva a lodí Victory a Mary Rose, prípadne vyhliadková veža. Predpoludním prejazd do mestečka Winchester s jednou z najväčších gotických katedrál, neskôr popoludní prejazd k prehliadke unikátnej prehistorickej lokality Stonehenge. K večeru zástavka v Salisbury, prechádzka centrom starého mesta s gotickou katedrálou St. Mary, návrat na nocľah.


4.deň: Dopoludnia príchod do hlavného hrabstva Devon Exeteru, prehliadka hostorického centra mesta s katedrálou z 13.storočia. Popoludní návšteva národného parku Dartmoor presláveného legendami o psovi baskervillskom . Cestou zástavka v Pricetownu, k večeru návšteva rodiska Agathy Christie- prímorského mestečka Torquay. Večer ubytovanie v Plymouth, nocľah.


5.deň: Celodenný výlet oblasťou Cornwallu, zástavku pri hrade St. Michael ´s Mount . Predpoludním krátka zástavka v mestečku Penzance s divadelnou scénou na skale nad morom. Potom návšteva hradu Titangel, rodisko kráľa Artuša. K večeru prejazd oblasťou Bodmin Moor, zástavka pri slávnej krčme jamaica z románu Daphne du Maurier, návrat na nocľah.


6.deň: Ráno krátka zástavka v prístave Plymouth- prechádzka, dopoludnia prejazd do tajomného mesta kráľa Artuša - slávneho Glastonbury s opátstvom , prehliadka. Popoludní cesta oblasťou Mindsomeru k návšteve najstarších britských kúpeľov Bath s radou rímskych pamiatok. Neskoro večer prejazd do Londýna, nocľah.


7.deň: Celodenná prehliadka Londýna - Parlament, Big Ben, Westimnsterské opátstvo, St. James ´s Park, Buckinghamský palác, Hyde Park, Národná galéria , potom voľno , možnosť návštevy katedrály sv. Pavla a hradu Tower s korunovačnými klenotmi, ikonický most Tower Bridge. Večer odjazd z Londýna .


8.deň: Príjazd do Brna v poobedňajších hodinách. Následne transfer do Bratislavy.


Poznámky a informácie:
Navštívte s nami : Eastbourne - Brighton - Portsmouth - Winchester - Salisbury - Devon Exeter - NP Dartmoor - Princetown - Torquay - Cornwall - Plymouth - Glastonbury - Bath - Londýn


Základná cena zahŕňa:
dopravu luxusným autobusom, 6 x ubytovanie v hoteli podľa programu , trajekty, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie, vstupy.

Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie