DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,05 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,45 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Perly starobylého Anglicka

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko
Kód zájazdu: 1061544
Cena od: 459 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

04.08.2020 6 dní 459 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1.deň: V doobedňajších hodinách transfer z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto). Cesta cez Nemecko do Francúzska na nocľah.


2.deň: Skoro ráno trajekt alebo Eurotunel do Anglicka. Prvá zástavka bude pri kriedových útesoch v umelo vytvorenom parku Samphire Hoe, s neuveriteľnými výhľadmi na vysoko sa týčiacimi útesmi nad Vami. Prehliadka opevneného stredovekého mesta Canterburry s nádhernou katedrálou. Potom bude následovať prekrásny vodný hrad Leeds s rozsiahlymi kvetinovými záhradami a bludiskom.


3.deň: Raňajky. Ráno uvidíte krásne univerzitné mesto Oxford s radou historických univerzitných budov a koľají. Potom prechádzka s kvapkou mystiky- megalitický kruh v Avebury. Návšteva historického mesta Bath, jedného z najkrajších miest vo Veľkej Británií vďaka jeho jednotnému architektonickému štýlu. Budeme obdivovať zachovalé rímske kúpeľe vystavované na termálnych prameňoch. Námestie The Circus a monumentálne budovy na Royal Crescent, ktoré sú dielom architektov Johna Wooda staršieho a mladšieho. Nocľah.


4.deň: Raňajky. Prehliadka rodiska Williama Shakespeara - malebného historického mestečka Stratford - upon - Avon s typickými hrázdenými domami zo 16. a 17.storočia. Perla stredoveku - impozantný hrad Warwick, ktorý patrí medzi najzachovalejšie v Anglicku s expozíciou múzea madame Tussauds. Návšteva Cambridge , mesto ležiace na rieke Cam, druhá najstaršia anglická univerzita , tradičný rival Oxfordu. Ubytovanie a nocľah.


5.deň: Raňajky. Celodenný výlet do Londýna. Bezpečnostná pauza autobusu. Kráľovská štvrť Westminster- Westminster Abbey, Houses of Parliament s vežou Big Ben. Slávnostné ceremónie striedanie kráľovských gárd na Whitehall alebo Buckinghamskom paláci. Trafalgar Square a námestie Picadilli Circus. Popoludní osobné voľno , možná návšteva múzeí podľa záujmu - Madame Tussaudś , Britské národné múzeum, Národná galéria, londýnska štvrť Soho s možnosťou večere v čínskej štvrti. Večerný odchod domov. Nočný Eurotunnel alebo trajekt do Francúzska.


6.deň: Dopoludnia návrat do Brna, následne transfer do Bratislavy.


Názor CK:
Obľúbený zájazd opäť v našej ponuke ! Počas tohto zájazdu okrem iného navštívite tieto miesta :Canterbury - Hrad Leeds - Oxford - Bath - Stratford -Upon-Avon- Cambridge - Londýn

Základná cena zahŕňa:
dopravu luxusným autobusom , 4 x ubytovanie v hoteli , 3 x raňajky, Eurotunnel alebo trajekt cez kanál La Manche , sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za 1/1 izbu 160,-€/osoba,komplexné cestovné poistenie.

Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie