DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,57 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

Costa Diadema - Skvosty Emirátov So Slov.Sprievodcom

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1059842
Cena od: 898 €
Príplatky od: 480 €
Plavby

Výber termínu

29.02.2020 8 dní First Minute 898 € +480 € vlastná

Popis zájazdu

detská postieľka TV basketbal herňa bezbariérový prístup lekárska služba kasíno kozmetický salón tobogán solárium kaderníctvo diskotéka jacuzzi, vírivka miniklub konferenčná sála thalasso terapia masáž futbal volejbal turecké kúpele / hammam sauna wellness, spa fitness centrum animačný program tenis aquapark bazén vnútorný internet, WiFi detské animácie chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Perex:
8-dňová okružná plavba.

Úvod:
Výletná loď Costa Diadema bola postavená v roku 2014. Celkovo má 19 palúb (z toho 14 pre pasažierov). Kapacita lode je 4947 pasažierov a 1253 členov posádky. K vybaveniu lode patrí: wellness a fitnes centrum Samsara Spa na 4 palubách o rozlohe 6200 m2 (sauny, turecké kúpele, thalassotherapy bazén, solárium, masáže, kaderníctvo, kozmetika), 3 bazény (1 so zaťahovacou strechou a veľkoplošnou obrazovkou), 8 víriviek, tobogan, vodný park pre deti s pirátskou loďou, multifunkčné športové ihrisko (futbal, volejbal, basketbal, tenis), vonkajšia bežecká dráha, formula 1 simulátor, divadlo na troch palubách, 4 D kino, star laser: interaktívna laser zóna, disko, kasíno, animácie a detské kluby, videoherňa, knižnica, kaplnka, konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum, 7 reštaurácií (napr. pizzeria, japonská, klubová, hlavná, bufetová,...) a 11 barov.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. Na vyžiadanie je možná detská postieľka. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 5 osôb), kajuty s balkónom a suity (pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie:
Plná penzia.

Program:
1. deň:
Transfer z Bratislavy autobusom na letisko Viedeň Schwechat, check-in a odlet do Dubaja. Po prílete nasleduje transfer do prístavu Dubai Port Rashid a nalodenie na výletnú loď Costa Diadema.

2. deň:
Dubaj (SAE) odchod 13:30 hod.

3. deň:
Muscat (Omán) príchod 08:30 hod - odchod 22:00 hod.

4. deň:
Deň na mori.

5. deň:
Doha (Katar) príchod 09:00 hod - odchod 20:00 hod.

6. deň:
Abu Dhabi (SAE) príchod 11:00 hod.

7. deň:
Abu Dhabi (SAE) odchod 23:59 hod.

8. deň:
Dubaj (SAE) príchod 08:00 hod., doobeda vylodenie a transfer na letisko. V poobedných hodinách odlet do Viedne. Po prílete nasleduje transfer do Bratislavy.

Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute, plnú penziu, prístavné poplatky 150 €/osoba, leteckú dopravu Viedeň - Dubaj - Viedeň s leteckou spoločnosťou Emirates, transfer Bratislava - letisko Viedeň - Bratislava, transfer letisko Dubaj - prístav Dubaj - letisko Dubaj, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, športové ihrisko, animácie počas celého dňa, program v divadle, fitnes centrum, tobofan, vodný park pre deti s pirátskou loďou,...), služby slovenského sprievodcu.   

Celková cena nezahŕňa:
Nápoje (možnosť nápojových balíkov), prepitné (platba na lodi) 10 €/dospelá osoba/noc, 5 €/dieťa 3-17 r./noc, platené služby na lodi (napr. wellness centrum, masáže, formula 1 simulátor, 4D kino, internet,...), fakultatívne výlety, cestovné poistenie, víza do Kataru.

Poznámka:
Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo na zmenu trasy (prístavu a časov kotvenia).

Doprava:
Letecká doprava Viedeň - Dubaj - Viedeň s leteckou spoločnosťou Emirates, transfer Bratislava - letisko Viedeň - Bratislava, transfer letisko Dubaj - prístav Dubaj - letisko Dubaj.      

Povinné doplatky:
Servisné poplatky 330 EUR/osoba.
Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie