DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,05 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,45 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Chile, Peru, Bolívia

Lúčime sa s moderným Santiagom a odlietame do Európy Machu Picchu, nezabudnuteľná panoráma so štítom hory Huayna Picchu v pozadí. Môžete to vidieť 100x n Prechádzame predmestím El Alto, ktoré má ale viac obyvateľov, ako samotné hlavné mesto. Tehlové domy Bolívíjske altiplano Čo to je, tie zvláštne kamenné útvary? Zastavujeme sa pri Kamennom strome, najznámejšej kamennej soc /uploads/galleries/5021/pbchfototiborpulhalla-dodal-ivans-24-.jpg Kde inde začať ako v majestátnom Meste kráľov. Väčšina turistov Limu obchádza, ale my v BUBO chceme Cusco, mesto, ktoré vyrástlo na inkských základoch, rozložené po okolitých údoliach a z ktorého si Š Večer určite odporúčame ochutnať gurmánsku špecialitu z Ánd, morské prasiatko Cuy. Ideme do kvalitne Začíname iba dvesto výškových metrov nad mestom, na pevnosti Sacsayhuaman. Majestátna stavba, o ktor V Ollantaytambe začína naša bájna cesta vláčikom do mestečka Machu Picchu Pueblo. Táto cesta je vždy Krásne scenérie máme na každom kroku Pomaly sa blížime k najvyššiemu bodu dnešného presunu – priesmyk La Raya. Sme vo výške 4 335m n.m. P Navštívime unikátne plávajúce ostrovy vyrobené z rákosia totora, na ktorých prežívajú zvyšky miznúce Započúvame sa do miestneho, zvláštneho indiánskeho jazyka Aymara, a naučíme sa aspoň pozdrav. Ideme Príjemná, takmer prímorská atmosféra, to všetko Vám ponúka Puno. Spomínate si ešte, že sme ráno vyra La Paz - mesto v údolí, v pozadí zasnežené 6 tisícové štíty. Nestačíme sa vynadívať a už teraz vieme Lúčime sa s La Pazom a čaká nás nočný presun bolívijskou krajinou do mestečka Uyuni. Práve nám začín Nezabudnuteľný prechod bolívijským altiplanom Visí tu aj slovenská vlajka Len si to predstavte: všetko si nosíme na streche nášho auta – batožinu, jedlo, benzín. Nastúpime a Zastavujeme  na rôznych miestach a využívame túto úžasnú rovnú plochu na zaujímavé priestorové fotky Bizarná krajina na vychutnanie ktorej potrebujete tie najkvalitnejšie okuliare. Odraz slnka je tu ni Ešte urobíme pár fotiek plameniakov, ktorí nám zapózujú a zamávajú na rozlúčku. Pomaly opúšťame Bolí Tri dni strávime v tomto raji Spíme pár hodín a odchádzame zavčasu. Máme namierené totiž ku gejzírom Sol de la manana (ranné slnko Laguna blanca, Biela lagúna, kde urobíme určite jedni z tých najkrajších záberov. Kostol v dedinke San Pedro de Atacama Vyšliapeme si na Duna Mayor, obrovskú piesočnú dunu, odkiaľ uvidíme magické, dychberúce scenérie. Pú Pohľad na kráter, aj amfiteáter. Tu sa testujú vozidlá, ktoré NASA vysiela do vesmíru. Pokračujeme do Údolia mŕtvych. Podľa čoho dostalo svoje meno? Vyhliadka zo Skaly Kojotov. Pri pohári čilského červeného vína alebo káve počkáme na náš odlet. Týmto preletom ušetríme veľa čas Začíname pri prezidentskom paláci, ktorý je známy pod názvom La moneda. Práve tu sa uskutočnil vojen Moderné „európske“ mesto, ktoré Vám bude pripomínať Madrid alebo Barcelonu. Zároveň je živou spomien
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1033394
Cena od: 3 330 €
Príplatky od: 876 €
Doprava: letecká
Termín: 21.10.2020 16/15 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 51704228

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Lima Typ ubytovania:
Peru, Lima Strava:
Cuzco
Peru, Cuzco
Aguas Calientes
Peru, Aguas Calientes
Machu Picchu
Peru, Machu Picchu
Puno
Peru, Puno
Titicaca
Peru, Titicaca
La Paz
Bolívia, La Paz
Uyuni
Bolívia, Uyuni
Laguna Colorada
Bolívia, Laguna Colorada
San Pedro de Atacama
Čile, San Pedro de Atacama
Calama
Čile, Calama
Santiago de Chile
Čile, Santiago de Chile
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie