DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,03 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 8,95 TRY
Americký dolar  EUR 1,21 USD

Zobraziť všetky »

Školské zájazdy a výlety

Vážení a milí pedagogickí pracovníci, študenti, žiaci a deti ...

 

CK DOLCE VITA TRAVEL - Vám ponúka školské výlety do okolitých štátov Európskej únie a tiež náučné a vzdelávacie zájazdy po Slovensku. Ponúkame Vám jednodňové, dvojdňové alebo aj trojdňové výlety, zamerané na poznávanie a rozširovanie vedomostí, ale aj oddych a zábavu. Naše zájazdy sú obsahovo orientované tak, aby sa účastníci zájazdu zoznámili s pamiatkami, zaradenými do svetového dedičstva UNESCO. Niektoré zo zájazdov sú zamerané na doplnenie a rozšírenie vedomostí z dejepisu, biológie či geografie.

 

Naša ponuka zájazdov je pestrá. Môžete si vybrať z množstva výletov na Slovenku ale aj v zahraničí napr.: Českej republiky, Francúzska, Maďarska, Nemecka, Poľska, Rakúska, Slovinska či Talianska. Pre školy, ktoré sa zúčastnili súťaže Euroškola pripravíme program na mieru s návštevou Parlamentu v Štrasburgu alebo Bruselu. Neustále pripravujeme aj nové destinácie, ktoré pravidelne aktualizujeme na našej webovej stránke.

 

Náš tím pracovníkov Vám zabezpečí zorganizovanie zájazdu nielen z Bratislavy, ale z každého mesta na Slovensku podľa Vašej požiadavky.

 

Ak ste v našej ponuke nenašli to pravé orechové neváhajte nás osloviť a my Vám pripravíme a zorganizujeme zájazd podľa Vašich predstáv a to vami vybranom termíne a rozsahu podľa Vášho želania. Vybraný zájazd z našej ponuky prídeme predstaviť osobne k Vám do školy nielen pedagógom ale i žiakom. Našim cieľom je aby študenti boli s výberom danej destinácie spokojní a zo zájazdu si priniesli len a len tie najkrajšie zážitky.

 

Tešíme sa, že využijete bohaté skúsenosti našich sprievodcov.

 

 

 

Váš tím CK DOLCE VITA TRAVEL

Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie