DOLCE VITA travel


+421 905 654779
+421 948 351651


ckdolcevitatravel@gmail.com

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,03 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 8,95 TRY
Americký dolar  EUR 1,21 USD

Zobraziť všetky »

O nás

Vážení a milí cestovatelia a obchodní partneri,

naša cestovná kancelária DOLCE  VITA TRAVEL vznikla na základe dlhoročných skúseností v oblasti cestovného ruchu. Cestovaním a spoznávaním krajín sme získali veľa skúseností a poznatkov a tak sa chceme s našou cestovnou kanceláriou podelili o naše skúsenosti a ukázať Vám krásy ďalekého, ale aj neďalekého sveta, a možno aj vášho okolia, ktoré ešte nepoznáte. Je možné, že sami budete prekvapení, koľko krásy sa skrýva na našom Slovensku a v krajinách našich susedov.

 

Máme bohaté skúsenosti s poznávacími zájazdami do celého sveta, s ich organizáciou ale aj ich skutočnou realizáciou. Vieme preto flexibilne reagovať na rôzne nepredvídané situácie, ktoré sa mnohokrát objavia až priamo počas zájazdu.

 

Orientujeme sa hlavne na stálych klientov, ktorí nás už poznajú a vedia oceniť nielen naše sprievodcovské služby ale organizáciu zájazdov. A práve spokojnosť našich klientov nás poháňa v našej práci pokračovať či už v organizovaní osvedčených trás ale aj hľadaním nových  destinácií a atrakcií. Pri príprave programov sa snažíme v každej krajine vybrať to najzaujímavejšie čo daná oblasť ponúka a zanechať tak vo Vás pocit, že ste sa do tejto krajiny zamilovali srdcom aj dušou a zažili tak naše „dolce vita“. Veľmi dobre vieme, že konkurencia na trhu je veľmi silná a preto Vám ponúkame i menej známe a Slovenskému cestovateľovi často krát neznáme turistické miesta.

 

V našej ponuke nájdete klasické destinácie, ktoré by mal poznať každý cestovateľ - Paríž, Rím, Benátky, Amsterdam či Londýn. Pre pokročilejších máme pripravené podrobnejšie zájazdy do Toskánska, Kampánie, Španielska, Provensálska, Slovinska na Francúzsku riviéru alebo na Balkán. Rovnako si môžete vybrať aj z našej ponuky tematických zájazdov, spojených s ochutnávkou vína, návštevou rôznych veľtrhov, výstav, turistickou na horách,  pobytov pri mori alebo lyžovačiek. Pre milovníkov chutných jedál a nápojov ponúkame špecializované zájazdy do známych a menej známych vinárskych oblastí ako i festivaly pre gurmánov v miestach s vychýrenou gastronómiou. Hoci nie sme pútnickou či kresťanskou kanceláriou s nami môžete vidieť a spoznať tie najznámejšie pútnické miesta ako - Mariazell, Lurdy, Fatima či Santiago de Compostela.

 

Ubytovanie zabezpečujeme výhradne v nami osobne overených hoteloch a penziónoch s izbami s príslušenstvom. Na autobusové zájazdy využívame dopravu modernými klimatizovanými a pohodlnými autobusmi s profesionálnymi vodičmi. Na našich zájazdoch Vás budú sprevádzať skúsení sprievodcovia, ktorí precestovali kus sveta a všetci sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu a stopercentne pre Vás zabezpečia nielen vysoko odborný výklad, ale aj pohodu na cestách.  

 

Okrem ponuky zájazdov, ktoré nájdete na našej webovej stránke Vám vieme na mieru pripraviť zájazd kamkoľvek podľa Vašich predstáv a taktiež sprostredkovanie predaja zájazdov pre partnerské cestovné kancelárie. Podľa individuálnej požiadavky zabezpečujeme poistenie zájazdu na základe spolupráce s komerčnou poisťovňou.

 

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to čo ste hľadali, nie je to žiadny problém. Postačí ak nás budete kontaktovať a my Vám pripravíme zájazd, výlet, firemnú akciu či školský výlet priamo na „mieru“ podľa Vašich predstáv a v termínoch podľa Vašej požiadavky. Verím, že sme Vás presvedčili o tom, že my sme serióznou kanceláriou, ktorej skutočným cieľom je predovšetkým uspokojiť všetky potreby aj toho najnáročnejšieho klienta.

 

Želáme Vám výnimočné cestovateľské zážitky s tímom CK DOLCE VITA TRAVEL

Autorské právo: samot / 123RF Reklamní fotografie